Dodatki

Co jeszcze możemy Wam zaoferować?

wykonanie ujęć tzw. z lotu ptaka. UWAGA: koszt usługi uzależniony jest od wybranego pakietu/ zastrzegamy, iż wykonanie usługi zależne jest od warunków pogodowych.
wykonanie podczas eventów ujęć „z góry” nad głowami uczestników.
aparat fotograficzny, który umożliwia niemal natychmiastowe wywoływanie zdjęć, które są gotowe aby umieścić je w pamiątkowym albumie. Dodatkowo urządzenie ma możliwość zapisu zdjęć w pamięci wewnętrznej. Fotografie można wykonać w dowolnym miejscu za pomocą wykorzystania rekwizytów i teł fotograficznych.
alternatywa dla tradycyjnej fotobudki. Slowmotion budka nagrywa filmy, które na etapie finalnym są wyświetlane w kilkukrotnym zwolnieniu. Do dyspozycji użytkowników są liczne rekwizyty oraz tła, które urozmaicają zabawę. Dodatkowo pozostali goście mogą zobaczyć podgląd na żywo z tego co dzieje się przed obiektywem.
fotobudka to urządzenie, które pozwala na wspaniałą zabawę podczas każdego wydarzenia. Fotobudka wykonuje zdjęcia, które od razu są drukowane na papierze fotograficznym. Emocji podczas zabawy dodaje możliwość wykorzystania licznych rekwizytów.
zdjęcia wykonywane przez fotografa na specjalnie przygotowanym do tego tle fotograficznym. Wykonywane są zdjęcia portretowe, rodzinne, zdjęcia na wesoło z zastosowaniem rekwizytów.
przekaz w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca i wydarzenia. Jest to doskonały sposób na wspólną zabawę z tymi, którzy nie mogą osobiście w nim uczestniczyć.
sesja fotograficzna wykonywana przed ślubem
fotograf uczestniczy w zabawie podczas wieczoru kawalerskiego/panieńskiego.
tradycyjne podziękowania dla rodziców w nowoczesnej formie wideo. Przygotowywane przed ślubem, wyświetlane podczas wesela.
forma gazety papierowej, w której opisana jest historia związku pary młodej.
film montowany z krótkich ujęć wykonanych podczas ślubu mający formę teledysku, świetlany podczas wesela.
około 20 sztuk fotografii wykonanych podczas najważniejszych momentów ślubu , wyświetlane podczas pierwszego tańca oraz wesela i przekazane parze młodej w tym samym dniu.
zdjęcia np. z dzieciństwa (dostarczone przez młodych przed uroczystością) prezentowane podczas wesela w formie slajdów.
nagranie rozmów z gośćmi podczas wesela
wykonanie usługi fotograficznej podczas poprawin
oprawa pamiątek ślubnych oraz grawerowanie imion młodej pary na pendrive wykonywana na specjalne zamówienie.
odlew 3D to wyjątkowa pamiątka, która zostaje na lata. Odcisk odlewany jest podczas wesela lub po, jednak zachęcamy do wykonania odlewu podczas wesela jako dodatkowa atrakcja.
pocztówki, magnesy itp. realizowane w formacie A6 ze zdjęcie pary młodej jako forma podziękowania dla gości.